Vinný sklep s ubytováním

Každý správný milovník dobrého vína, by měl alespoň jednou zavítat na obhlídku do opravdové vinařské svatyně. Pohled na dřevěné regály, které v sobě ukrývají hroznový poklad, pohladí po duši všechny nadšence, jenž si oblíbili chuť výrazného moku z hroznů.

Vinný sklípek – skvělý tip na výlet

Na sluncem obdařené vinici dozrávají ty nejlepší bobule hroznů a to na samotném jihu Moravy. Poslední dobou se nadšení degustátoři vydávají za poznáním nejen vinohradů, ale zkrátka všeho, co je spojené s vínem. Vinné sklepy poslední dobou zažívají boom návštěvníků, kteří by se rádi dozvěděli o pěstování různých odrůd, o  jejich nárocích a historii vína na Moravě.

Zkušení vinaři vám ochotně a především s úsměvem na rtech budou povídat o jejich koníčku, který se jim stal náplní práce. I v našem vinném sklepu se můžete ptát na různé otázky z oboru vinařství. Budete přímo u zdroje a vaše dotazy budou zodpovězeny opravdu na vysoké úrovni. Nebojte se pozeptat na cokoli, co vás vážně zajímá.

Řízená degustace vína

Se sklenkou v ruce budete přímo ve sklípku diskutovat o víně a celková atmosféra si vás jednoduše podmaní. V případě, že se pustíte do ochutnávky nemusíte cestovat zpátky domů. Můžeme Vám nabídnout vinný sklípek s ubytováním, což je určitě famózní řešení. Vydejte se s vaší drahou polovičkou na úžasný pobyt plný slunce a lahodného vína. Byl by hřích neprozkoumat okolí, které se může chlubit vskutku bohatou paletou architektonických skvostů a přírodních atraktivit.

Neseďte doma a prozkoumejte svět, bude vás to bavit!

Copyright © 2022 Penzion a ubytování v obci Hlohovec | MFÁčko
Výměna odkazů: Ubytování Hlohovec | Penzion Hlohovec | Vinný sklípek s ubytováním