Ubytování Hlohovec

Nevíte kde se ubytovat, pokud chcete navštívit Jižní Moravu a její nejkrásnější místa jako jsou Lednicko-valtický areál nebo Pálava? Je to půvabná obec Hlohovec, která leží v samém srdci této oblasti. Právě pro umístění ve středu tohoto kraje a okolí protkané cyklistickými stezkami a krásnou přírodou je ideální na dovolenou pro rodiny s dětmi. Pokud využijete nabídky www.penzionhlohovec.cz určitě oceníte příjemné rodinné prostředí, možnost venkovního grilování, posezení v altánu, koupání v bazénu nebo návštěvy rodinného vinného sklípku. Díky zákazu kouření je toto prostředí vhodné i pro alergiky. Máte rádi absolutní klid? Pro vás máme variantu zahradního domku.

Ubytování v Hlohovci vám zajistí, že do Lednice to budete mít pouhých 5 km a do Valtic 4 km, takže se nemusíte obávat, že byste tyto trasy nezvládli i s dětmi. Jako bonus zjistíte, že ubytovat se zde daleko klidnější a levnější než v Lednici nebo ve Valticích, přitom krásy obou těchto míst budete mít za humny. Pro putování po krásných vinařských cyklostezkách nebo okolních malebných vesničkách si můžete přímo v Hlohovci zapůjčit dámská, pánská i dětská horská a trekingová kola, která jsou pravidelně kontrolována.

Celoročně si v Němčičkách, které jsou nedaleko můžete zajezdit na bobové dráze, nebo navštívit Pálavu, kde budete moci obdivovat krásu květin, které nikde jinde u nás nerostou. O tom, že tuto oblast Jižní Moravy milovali už pralidé svědčí mnoho nalezišť mamutích kostí, pozůstatky ohnišť a především Věstonická venuše – 25 000 let stará soška, která tuto oblast proslavila po celém světě. Archeologická expozice v Dolních Věstonicích vám dovolí nahlédnout do doby lovců mamutů. Věřte, že na dovolenou v Hlohovci budete rádi vzpomínat a za rok přijedete prozkoumávat nová místa kterých je tady nepřeberně.

Copyright © 2022 Penzion a ubytování v obci Hlohovec | MFÁčko
Výměna odkazů: Ubytování Hlohovec | Penzion Hlohovec | Vinný sklípek s ubytováním